cab
Close cab

Rezervujte přímo

garantujeme nejlepší nabídku

  • Přednost na lepší pokoje
  • Sleva na hotelovou garáž
  • Balená voda při příjezdu na pokoji

Traveller´s Choice 2018

 

logocz en de it es fr ru

Jak se dostat z letiště Václava Havla do našeho hotelu

Letištní transfer

Pokud u nás bydlíte minimálně 3 noci a rezervujete si přímo s námi, máte od nás jeden transfer zdarma. Pokud si rezervuje náš balíček na 5 a více nocí, dáme Vám zdarma obousměrný transfer, to znamená jak při příjezdu tak i odjezdu.  K zajištění transferu potřebujeme čas příletu a číslo letu.

Pokud nemáte nárok na transfer zdarma, můžete si rezervovat náš transfer za dobrou cenu. Ceny a rezervace transferu

MHD

Pražské metro jezdí od 5 hodin ráno do zhruba půlnoci. Z letiště jeďte autobusem číslo 119. Ještě před tím si nezapomeňte koupit jízdenku na 90 minut (32 Kč). Automaty na jízdenky jsou většinou u vchodů do letištních hal. Autobusem jeďte na konečnou zastávku Nádraží Veleslavín. Jízda trvá kolem 20-ti minut.

Na konečné zastávce přestupte na metro (zelená trasa A) a jeďte do zastávky Muzeum. Zde vystupte a vyjděte po schodech do pasáže nad metrem. Jděte na konec pasáže kolem drogerie (na levé straně), na konci pasáže zahněte doleva a po schodech vyjděte na ulici.

Pokud stojíte na ulici, budovu Národního muzea máte za sebou a vpravo je Mezibranská ulice. Jděte ve směru této hlavní silnice (směrem od budovy Národního muzea), dokud nedojdete na křižovatku se Žitnou ulicí. Náš hotel se nachází právě zde, na rohu ulice Žitná a Sokolská.

Zde je mapa.

Close cab

Rezervujte si privátní saunu a jacuzzi


* Povinné položky
© virtual-zoom